Prywatny Gabinet Stomatologiczny
lek. dent. Janusz Dembek
lek. dent. Tomasz Dembek

ul. Akacjowa 5a, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Rejestracja telefoniczna
602 462 149
(Godziny rejestracji poniżej)

Medycyna estetyczna

kwas-hial.jpg

Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom naszych pacjentów, rozszerzyliśmy naszą działalnośc o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W trosce o najwyższą jakość naszych usług, wszystkie zabiegi  wykonywane są wyłącznie przez wyszkolonych w tym kierunku lekarzy oraz są poprzedzone wizytą konsultacyjną.

Kwas hialuronowy

Jest substanstancją naturalnie występującą w organizmie ludzkim. Warunkuje prawidłowe nawilżenie oraz zdrowy wygląd skóry. Z upływem czasu włókna kolagenowe zanikają i powstają zmarszczki. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, stymulując produkcję kolagenu oraz wypełniając głębokie bruzdy przywracają skórze młody i jędrny wygląd.


Toksyna Botulinowa

Zmarszczki mimiczne pojawiają się już u młodych osób. Z biegiem czasu zagłębienia powstające w wyniku często powtarzanych grymasów twarzy zaczynają się pogłębiać i utrwalać. Zastosowanie preparatów zawierających toksynę botulinową pozwala na skuteczne i długotrwałe wygładzenie zmarszczek mimicznych oraz - co istotniejsze - pomaga zapobiegać ich powstawaniu. Pierwsze efekty widoczne są już po 2 - 3 dniach, a dzięki zastosowaniu najwyższej jakości preparatów, zmarszczki zaczynają stopniowo powracać dopiero po 6 miesiącach!


Peelingi medyczne

Peelingi medyczne ENERPEEL - znajdują zastosowanie zarówno jako preparaty służące poprawie wyglądu i kondycji skóry (rewitalizacja, wygładzanie zmarszczek, eliminacja przebarwień i blizn np.potrądzikowych), a także jako produkty do skóry z problemami dermatologicznymi (łojotok, trądzik pospolity, trądzik różowaty, ostuda, rogowacenie słoneczne).